Obrázek školy

Čtenářská výzva 23/24

ČTENÁŘSKÁ VÝZVA 2023/2024

 

Nejprve si shrňme, o co ve ČV jde:

Čtenářská výzva je aktivita, při které se snažíš najít a přečíst 10 knih, které splňují vyhlášené body čtenářské výzvy. Je to dobrovolná a čestná aktivita!!!

Knížky si vybíráš sám podle svého zájmu, chuti, čtenářských dovedností… Tvým úkolem je však vybranou knihu si skutečně v tomto školním roce přečíst (lze započítat i knihy čtené o letních prázdninách).

Aktivita je zaměřena na čest a poctivost každého čtenáře a na Tvou snahu o splnění výzvy pro vlastní dobrý pocit 🙂

Úspěšné plnitele ČTENÁŘSKÉ VÝZVY však drobná odměna samozřejmě nemine…

 

Za každý splněný bod ČV dostaneš 

malou jedničku z češtiny do eŽK 🙂

 

I letos otevíráme kategorii EXTERNISTŮ z řad rodičů či již vyšlých žáků! Pokud Vás láká se výzvy zúčastnit, kontaktujte mě na e-mailové adrese musilova@zschuchelna.cz nebo osobně 🙂

Samozřejmě se mohou ve své speciální kategorii zapojit i PRVŇÁČCI S RODIČI (prarodiči) společným čtením knížek – třeba na dobrou noc 🙂 Pro přihlášení do ČV i pro zapisování knih k bodům ČV mě pak také kontaktujte na výše uvedeném emailu nebo prostřednictvím eŽK.

Jak ČV funguje? Jaká jsou pravidla?

A jaké jsou letošní body Čtenářské výzvy 2023/2024???

 

 

Tak do toho, přihlaste se u paní uč. Musilové a přijďte si co nejdříve zapsat první knížku/knížky,

abyste mohli mít svou kartičku již brzy na nástěnce 🙂

 

 

Říjen 2023

Nástěnku máme konečně zpátky. První aktivní účastníci mají tedy již své kartičky s vyznačenými splněnými body na svém místě 🙂

Ne, nešálí Vás zrak, máme už i první dva úspěšné plnitele ČV 2023/2024!!! Již v polovině září splnili v těsném závěsu za sebou letošní čtenářskou výzvu Markéta Musilová ze 7.B a Theo Pleva z 8. ročníku!!!

Přikládám novinku:

Zde si můžete stáhnout prázdný „Záznamový list čtenáře“ (podobný mám u sebe s Vaším jménem), abyste si jej mohli doma vytisknout a knížky si do něj zaznamenávat – pro Váš přehled, co už máte a co zbývá 🙂