Čtenářská výzva 21/22

Startujeme čtvrtý ročník ČTENÁŘSKÉ VÝZVY 2021/2022!!!

Čtenářská výzva je aktivita, při které se snažíš najít a přečíst 10 knih, které splňují vyhlášené body čtenářské výzvy. Je to dobrovolná a čestná aktivita!!!

Knížky si vybíráš sám podle svého zájmu, chuti, čtenářských dovedností… Tvým úkolem je však vybranou knihu si skutečně v tomto školním roce přečíst (lze započítat i knihy čtené o letních prázdninách).

Aktivita je zaměřena na čest a poctivost každého čtenáře a na Tvou snahu o splnění výzvy pro vlastní dobrý pocit 🙂

Úspěšné plnitele ČTENÁŘSKÉ VÝZVY však drobná odměna samozřejmě nemine…

Za každý splněný bod ČV dostaneš

malou jedničku do eŽK 🙂

I letos otevíráme kategorii EXTERNISTŮ z řad rodičů či již vyšlých žáků! Pokud Vás láká se výzvy zúčastnit, kontaktujte mě na e-mailové adrese musilova@zschuchelna.cz nebo osobně 🙂

Samozřejmě se mohou ve své speciální kategorii zapojit i PRVŇÁČCI S RODIČI (prarodiči) společným čtením knížek – třeba na dobrou noc 🙂 Pro přihlášení do ČV i pro zapisování knih k bodům ČV mě pak také kontaktujte na výše uvedeném emailu nebo prostřednictvím eŽK.

Jak ČV funguje? Jaká jsou pravidla?

A jaké jsou letošní body Čtenářské výzvy???

Tak HEKTICKÝ ZAČÁTEK ČV tu ještě nebyl 🙂

Vážení, letos je Vás zapsaných 98!!! Tedy v tuto chvíli, stále se totiž ještě počty čtenářů zvyšují! A nejen, že je Vás zapsaných tolik, ale skutečně si téměř každou přestávku někdo přijde nějaký ten bodík zapsat (často je Vás najednou tolik, že si není kam sednout :-D).

Mám z takového zájmu velikou radost – i když to pro mě znamená slušné množství práce navíc… Omluvte mě tedy prosím, když Vám zapsané body nezaznamenám hned – to fakt nejde stihnout 😉

Dokonce jsem od začátku roku nestihla dát novinky zde na web… Máme totiž již 3 úspěšné řešitele ČV 2021!!!

1. Markéta Musilová (5. tř.)
  2. Richard Marzoll (7. roč.)
  3. Valerie Olejáková (5. tř.)

No a téměř zcela zaplněná nástěnka ČV v tuto chvíli vypadá takto:

Předchozí ročníky:

Čtenářská výzva 2018/2019