Obrázek školy

Čtenářská výzva 21/22

Startujeme čtvrtý ročník ČTENÁŘSKÉ VÝZVY 2021/2022!!!

Čtenářská výzva je aktivita, při které se snažíš najít a přečíst 10 knih, které splňují vyhlášené body čtenářské výzvy. Je to dobrovolná a čestná aktivita!!!

Knížky si vybíráš sám podle svého zájmu, chuti, čtenářských dovedností… Tvým úkolem je však vybranou knihu si skutečně v tomto školním roce přečíst (lze započítat i knihy čtené o letních prázdninách).

Aktivita je zaměřena na čest a poctivost každého čtenáře a na Tvou snahu o splnění výzvy pro vlastní dobrý pocit 🙂

Úspěšné plnitele ČTENÁŘSKÉ VÝZVY však drobná odměna samozřejmě nemine…

Za každý splněný bod ČV dostaneš 

malou jedničku do eŽK 🙂

I letos otevíráme kategorii EXTERNISTŮ z řad rodičů či již vyšlých žáků! Pokud Vás láká se výzvy zúčastnit, kontaktujte mě na e-mailové adrese musilova@zschuchelna.cz nebo osobně 🙂

Samozřejmě se mohou ve své speciální kategorii zapojit i PRVŇÁČCI S RODIČI (prarodiči) společným čtením knížek – třeba na dobrou noc 🙂 Pro přihlášení do ČV i pro zapisování knih k bodům ČV mě pak také kontaktujte na výše uvedeném emailu nebo prostřednictvím eŽK.

Jak ČV funguje? Jaká jsou pravidla?

A jaké jsou letošní body Čtenářské výzvy???

Tak HEKTICKÝ ZAČÁTEK ČV tu ještě nebyl 🙂

Vážení, letos je Vás zapsaných 98!!! Tedy v tuto chvíli, stále se totiž ještě počty čtenářů zvyšují! A nejen, že je Vás zapsaných tolik, ale skutečně si téměř každou přestávku někdo přijde nějaký ten bodík zapsat (často je Vás najednou tolik, že si není kam sednout :-D).

Mám z takového zájmu velikou radost – i když to pro mě znamená slušné množství práce navíc… Omluvte mě tedy prosím, když Vám zapsané body nezaznamenám hned – to fakt nejde stihnout 😉

Dokonce jsem od začátku roku nestihla dát novinky zde na web… Máme totiž již 3 úspěšné řešitele ČV 2021!!!

  1. Markéta Musilová (5. tř.)
  2. Richard Marzoll (7. roč.)
  3. Valerie Olejáková (5. tř.)

No a téměř zcela zaplněná nástěnka ČV v tuto chvíli vypadá takto:

Jsme v půlce školního roku 2021/2022

Čtenářskou výzvu má v tuto chvíli splněnou 13 žáků z celkového počtu 98 přihlášených čtenářů! Jak už to tak bývá, někteří mají splněno, někteří ještě nezačali… Pokud patříte do té druhé skupiny – dejte se do toho! (Nejen) za ty jedničky to přeci stojí 🙂

Jdeme do finále!!!

Čtenářskou výzvu má na začátku června 2022 již splněnou 17 čtenářů! Dalších 11 čtenářů má splněnou více než polovinu bodů, některým chybí do splnění celé výzvy třeba jen pouhý jeden bod! Dokáží to?

Naproti tomu 34 přihlášených nemá ještě zapsán ani jeden jediný bod – byli líní a nepřečetli nic anebo mi najednou přinesou splněné všechny body? Tak se ukažte! ČTENÁŘSKÁ VÝZVA 2022 SE UZAVÍRÁ 17. 6. 2022.

UZAVŘENO!!!

Čtenářská výzva 2021/2022 byla 17. 6. uzavřena 🙂

Letošní ročník Čtenářské výzvy se nesl ve znamení rekordů! Do výzvy se přihlásilo přesně 100 zájemců. POLOVINĚ z nich se podařilo získat alespoň 5 bodů ČV. A to nejlepší na konec: Celou výzvu letos splnilo 30 čtenářů – blahopřeji 🙂

Seznam všech úspěšných plnitelů ČV si můžete prohlédnout zde.

A nyní zbývá jen popřát všem krásné léto

s dobrou knihou po ruce a těšit se na příští ročník Čtenářské výzvy

– již pátý (a proto bude SPECIÁLNÍ) 🙂

Předchozí ročníky:

Čtenářská výzva 2018/2019

Čtenářská výzva 2019/2020

Čtenářská výzva 2020/2021