Čtenářská výzva 21/22

Startujeme čtvrtý ročník ČTENÁŘSKÉ VÝZVY 2021/2022!!!

Čtenářská výzva je aktivita, při které se snažíš najít a přečíst 10 knih, které splňují vyhlášené body čtenářské výzvy. Je to dobrovolná a čestná aktivita!!!

Knížky si vybíráš sám podle svého zájmu, chuti, čtenářských dovedností… Tvým úkolem je však vybranou knihu si skutečně v tomto školním roce přečíst (lze započítat i knihy čtené o letních prázdninách).

Aktivita je zaměřena na čest a poctivost každého čtenáře a na Tvou snahu o splnění výzvy pro vlastní dobrý pocit 🙂

Úspěšné plnitele ČTENÁŘSKÉ VÝZVY však drobná odměna samozřejmě nemine…

Za každý splněný bod ČV dostaneš

malou jedničku do eŽK 🙂

I letos otevíráme kategorii EXTERNISTŮ z řad rodičů či již vyšlých žáků! Pokud Vás láká se výzvy zúčastnit, kontaktujte mě na e-mailové adrese musilova@zschuchelna.cz nebo osobně 🙂

Samozřejmě se mohou ve své speciální kategorii zapojit i PRVŇÁČCI S RODIČI (prarodiči) společným čtením knížek – třeba na dobrou noc 🙂 Pro přihlášení do ČV i pro zapisování knih k bodům ČV mě pak také kontaktujte na výše uvedeném emailu nebo prostřednictvím eŽK.

Jak ČV funguje? Jaká jsou pravidla?

A jaké jsou letošní body Čtenářské výzvy???

Předchozí ročníky:

Čtenářská výzva 2018/2019