11.02.2024 – Maškarní ples pro děti

V neděli 11. 2. 2024 od 15h se v Kulturním domě v Chuchelné konal tradiční Maškarní ples pro děti pořádaný Spolkem rodičů při ZŠ.

Program pro děti letos vytvořila paní Jana Jiříková s pomocnicemi Nicolle a Julií – a bylo to naprosto skvělé, jak plynulo z mnoha ohlasů dětí i rodičů! Děti si užily tanec i netradiční soutěže, využili jsme i nově instalovaný projektor s plátnem.

Masky dětí byly moc pěkné a některé velmi nápadité – vybrat ty nejpěknější měli za úkol rodiče, kteří hlasovali pomocí lístečků.

K občerstvení jste si mohli dát sladké i slané dobroty – no a samozřejmě nechyběla malá i velká tombola! Cen bylo velmi mnoho a snad nikdo neodešel s prázdnou.

Ocenění letos získaly tyto masky:

1. místo – Hasičské auto
  2. místo – Dalmatinci
  3. místo – Roblox
  4. místo – Beruška
  5. místo – Červená Karkulka, vlk a myslivec
  6. místo – Laňka
  7. místo – Záchod
  8. místo – Kašpárek
  9. místo – Lištička
  10. místo – Medúza

Děkujeme všem sponzorům, aktivním organizátorům a hlavně všem rodičům, prarodičům a dětem… zkrátka všem, kteří přišli 🙂