Obrázek školy

18.06.2026 – Škola v přírodě – DEN ČTVRTÝ

I poslední CELÝ den školy v přírodě si užíváme plnými doušky 🙂

Dopoledne jsme si vyzkoušeli různá balanční cvičení a hry s lanem. Dostavěli jsme také domečky pro skřítky a naučili se hrát discgolf, což je hra, při které se létajícími disky (podobnými frisbee) trefujete do speciálních „košů“.

V odpoledním klidu jsme si dali nanuka, protože sluníčko se na nás dneska smálo. Procvičili jsme si paměť a spoustu dalších dovedností. A domů si odvezeme vlastnoručně vyrobená překvapení!

Bohužel jsme se dnes rozloučili s TAKODOU, která nás provázela poznáváním přírody, našeho kolektivu i nás samotných. Jejich program byl opět na jedničku s hvězdičkou.

Moc jsme si ale užili zpívání u závěrečného ohně!

Ráno nás čeká náročný úkol – sbalit si věci – a pak se vydáme na zmrzlinu a za suvenýry dolů do Velkých Karlovic. Vrátíme se na oběd a potom HURÁ za Vámi domů 🙂 Měli bychom přijet okolo 15h.

<< Zpět