Obrázek školy

19.06.2026 – Škola v přírodě – DEN PÁTÝ

Tak strašně rychle to uteklo – máme tady poslední den letošní školy v přírodě…

Ráno jsme popřáli dalším 2 oslavenkyním – Emě a Táni. Pak už nastalo velké balení a uklízení. Snad jsme našli všechny naše věci… Pokud Vám něco chybí nebo přebývá, dejte si prosím navzájem vědět 🙂

Po vyklizení pokojů jsme se vydali „šopovat“ – prošli jsme se do Velkých Karlovic s cílem utratit, co můžeme – tedy dát si zmrzku a koupit nějaký ten suvenýr pro naše milé doma anebo na památku.

Cestou zpět jsme se zastavili u dřevěných soch, znázorňujících různá řemesla, ale také třeba poslední večeři Ježíše se svými učedníky.

A pak už hurá na oběd a DOMŮ!!!

<< Zpět