Obrázek školy

Úspěch v mezinárodní soutěži

V pátek 15. listopadu se naši žáci zúčastnili soutěže MF náboj. Jedná se o matematicko – fyzikální soutěž družstev pro žáky 8. a 9. tříd. Pořadatelem bylo Gymnázium Olgy Havlové v Ostravě -Porubě. Naše škola vyslala dvě družstva – tzv. KOZLOVCI (Křempek Michal, Beneš Dominik, Jurášková Lenka, Freibrücková Aneta) a SINUSOIDA (Nábělek Jiří, Moravec Lukáš, Slivka Václav, Hluchník Michael). V aktuálním pořadí (soutěž ještě proběhne na některých školách) je SINUSOIDA třetí v České republice!

<< Zpět