Obrázek školy

Upozornění pro strávníky – provoz ŠJ o prázdninách

Vzhledem k účetním uzávěrkám ke konci školního roku si mohou strávníci odhlašovat nebo přihlašovat obědy nejpozději v úterý 25. června do 12 hodin, a to přímo ve školní jídelně, nebo zanecháním vzkazu na záznamníku. Po tomto termínu již nebude možno žádnou změnu provést!

Provoz ve školní jídelně pokračuje i během prázdnin. Vyvařovat se bude pro děti MŠ a cizí strávníky do pátku 26. července. Po zbytek prázdnin bude jídelna uzavřena. Provoz v novém školním roce zahájíme v pondělí 2. září.

<< Zpět