Obrázek školy

Soutěž ve sběru papíru

Od 2. dubna do 24. dubna probíhá soutěž mezi třídami ve sběru starého papíru. Každý den bude pevně svázaný papír(s označením třídy) odebírán před zahájením vyučování u vchodu do budovy školy. Pro nejlepší třídy je připravena zajímavá finanční odměna. Vyhodnocení bude v pátek 26. dubna u příležitosti Dne Země.

<< Zpět