Školní florbalový turnaj

Dne 11. 10. 2017 měli žáci vyššího stupně naší školy možnost se zúčastnit školního turnaje ve florbalu. Jediným pravidlem bylo, že každý tým musí mít na soupisce minimálně jednu dívku.

Po přihlášení pěti týmů byl turnaj odehrán kombinací „všichni proti všem“. Ani v jednom utkání nebylo potřeba odpískat nic, co by vedlo hráče na trestnou lavici. Celý školní turnaj se nesl v duchu fair play, za což patří velký dík  všem zúčastněným hráčům.

I v tomto turnaji jsme se dočkali vítězů a poražených:

1. místo – All star (Adam Meinhard, Matyáš Fojtík, Matěj Gross, Štěpán Hluchník, Radim Boček, Nikola Slottá)

2. místo – 10dkg Maisnera (Matěj Komárek, Jan Chovanec, Natálie Kocianová, Daniel Žurek)

3. místo – Buřtíci (David Nevřela, Jakub Štefek, Dominik Šíma, Markéta Nevřelová, Aleš Návrat)

4. místo – Šumavská koťátka (Melanie Peterková, Nela Obrusníková, Jana Macholdová, Lucie Halfarová, Hana Riemlova)

5. místo – Šmoulové (Amálie Kamrádová, Valérie Kamrádová, Nella Nevřelová, Jakub Vitásek, Nikola Gvoždíková)

Nejlepší hráč – Matěj Komárek

Nejlepší střelec – Adam Meinhard

SLÁVA VÍTĚZŮM, ČEST PORAŽENÝM!!!