Obrázek školy

Pokyny pro strávníky

Vzhledem k účetním uzávěrkám ke konci roku, si mohou strávníci odhlašovat nebo přihlašovat obědy nejpozději ve čtvrtek 20. 12. 2012 do 10 hodin,a to buď přímo ve školní jídelně, nebo zanecháním vzkazu na záznamníku. Po tomto termínu již nebude možno žádnou změnu provést !!!

Provoz ve školní jídelně bude pokračovat po vánočních prázdninách od čtvrtku 3. ledna 2013.

<< Zpět