Obrázek školy

Nové knihy ve školní knihovně!!!

Jak jistě víte, Spolek rodičů při ZŠ Chuchelná nám každý rok přispěje nemalou částku na nákup nových knih do školní knihovny. Letos tomu nebylo jinak – ovšem knihy jsme před začátkem distanční výuky nestihli dát do oběhu.

Je s nimi totiž vždy docela dost práce – musíme je oštítkovat, vytvořit k nim katalogové lístky a také je obalit. S tím nám vždy vypomohli starší žáci a žákyně v rámci praktických činností. Co ale teď, když nechodíme do školy?

Kdybychom čekali, až je po návratu do „normálních kolejí“ zase obalí žáci, měli byste možnost nové knihy číst asi až na jaře… Máme ale pro Vás dobrou zprávu – využily jsme s paní učitelkou Hájčíkovou podzimních prázdnin a knížky jsme pro Vás připravily!!!

Jako ochutnávku zde máte náhled na nově zakoupené knihy.

Aktualizované seznamy knih v obou školní knihovnách (+ další informace) naleznete kdykoli zde:

Školní knihovna

Pokud budete mít zájem o zapůjčení jakékoli knihy, kontaktujte mě. Zjistím Vám, jestli je knížka k dispozici, a domluvíme se, kdy si pro ni můžete přijít do školy 🙂

 

Mgr. Helena Musilová

musilova@zschuchelna.cz

<< Zpět