Obrázek školy

Informace pro strávníky

Vzhledem k uzávěrkovým pracím ke konci kalendářního roku,

upozorňujeme strávníky, že případné odhlášky obědů na pátek 20. prosince si musí nahlásit u vedoucí školní jídelny nejpozději ve  čtvrtek  19. prosince do 10 hodin.

Po tomto termínu již nebude možné obědy odhlásit. Obědy pro žáky, zaměstnance a cizí strávníky se budou vydávat naposled v pátek 20. 12 . 2013, pak začínají vánoční prázdniny. Vařit začínáme opět v pondělí 6. ledna 2014.

<< Zpět