Obrázek školy

Florbalový turnaj Hlučínské sportovní ligy

Dne 17. 10. 2023 a následně 24. 10. 2023 se žáci naší školy zúčastnili Florbalového turnaje Hlučínské sportovní ligy v Bolaticích.

V kategorii dívek nás reprezentovalo družstvo ve složení Olejáková Valerie, Panovcová Sára, Komárková Kateřina, Peterková Eliška, Plačková Magdaléna, Zajíčková Sabina, Dubělčíková Tatiana a Juchelková Rozárie.

Našim žákyním se podařilo postoupit ze základní skupiny do vyřazovací fáze turnaje, kde ovšem podlehly silnému soupeři z Hlučína – Rovnin 2:3. Holky podaly skvělý výkon.

O týden později sehráli tento turnaj naši chlapci. Školu reprezentovali Opoloný Prokop, Josefus  Jindřich, Hluchník Adam, Pekárek Lukáš, Pierník Jakub, Josefus Marek, Kocur Maxim, Stoček Jan, Boček Aleš a Marzoll Richard.

Kluci hráli turnaj systémem každý s každým. Soupeři byli opravdu silní a přehráli nás v každém zápase. I přesto, že jsme obsadili poslední příčku, není důvod sklápět hlavy, ale naopak vzít si příklad z druhých a směřovat k lepším zítřkům. Všem účastníkům děkujeme.

<< Zpět