Obrázek školy

Adaptační kurz 6. ročníku

Od pondělí 16. 9. do úterý 17. 9. 2019 se žáci 6. ročníku účastnili adaptačního kurzu v Areálu Dobré Pohody v Žimrovicích.

Cílem kurzu bylo, aby se žáci a jejich třídní učitelka Marie Hájčíková navzájem lépe poznali a usnadnili si tak začátky v novém kolektivu.

Celý kurz byl nabitý mnoha aktivitami, které připravil pro děti školní metodik prevence Martin Nevřela. V těchto aktivitách měli žáci za úkol například zjistit co nejvíce informací o svém novém spolužákovi nebo také o paní učitelce. Vyzkoušeli si spoustu aktivit mířených na stmelení kolektivu a spolupráci. Žáci si také zkusili, jaké to je uvařit na ohni gulášovou polévku a projít se po chodníku slávy. Pondělní večer u ohně všem zpříjemnila paní učitelka Musilová, se kterou jsme si mohli u kytary zazpívat známé písničky.

<< Zpět