Obrázek školy

22.11.2012 – Volejbalový turnaj

Ve čtvrtek 22. listopadu se v tělocvičně od 14 hodin koná turnaj ve volejbalu. V družstvu hrají tři hráči (chlapci i dívky). Soutěž je vypsána pro žáky 8. a 9. třídy. Přihlašujte se na sportovní nástěnce do středy 21. listopadu. Turnaj proběhne při účasti minimálně šesti družstev.

<< Zpět