Obrázek školy

16.06.2026 – Škola v přírodě – DEN DRUHÝ

To jsme si dneska užili světa! Společně jsme popřáli našim dnešním oslavenkyním – Barunce a Marušce a po bohaté rautové snídani jsme se vydali na hřiště, kde jsme si zahráli několik her, které trénovaly naši spolupráci a posilovaly týmového ducha. Potom jsme se vydali do lesa – mladší skupinka k potoku, kde vyhledávala a pozorovala místní obyvatele zvané bentos, starší skupinka se seznamovala s obyvateli lesní půdy.

Náš velký výdej energie za náročné dopoledne spolehlivě dobil řízek (mnohdy větší než talíř). V odpoledním klidu mnozí z nás napsali dopis či pohlednici domů – to abyste věděli, že na Vás myslíme! Snad naše vzkazy dojdou dříve než přijedeme my 🙂

Odpoledne jsme si užili s další spoustou her – třeba s lanem nebo s kreativním tvořením – a také s dalšími aktivitami v lese. Vnímali jsme jej všemi smysly a stihli postavit i domečky pro skřítky.

Další aktivity nás čekaly po sladoučké a dobroučké večeři a teď už hurá do hajan 🙂

<< Zpět