Obrázek školy

24.10.2013 – Turnaj v minikopané

Dne 24. října se uskutečnil na školním hřišti od 14:00 hod turnaj v minikopané .  Do turnaje

se zapojilo celkem 20 žáků ze 6. – 9. ročníku ve třech týmech. Turnaj proběhl
na hřišti 30 x 50 m a hrálo se na branky 2 x 5 m podle pravidel malé kopané.
Týmy hrály v sestavách 6 + 1.

sestavy:

  1. tým – Zug, Štefek, Müller, Wippler, Felkel, Halfar
  2. tým – Beneš, Hluchník, Duda, Lukáš, Obrusník, Kociánová, Ševčíková
  3. tým  – Fojtík Dan., Fojtík Dom., Křempek, Tancos, Depta, Konečný, Cejpek

utkání:

1. tým    x    3. tým       0 : 1    (0 : 0)       góly: Dominik Fojtík
2. tým    x    3. tým       3 : 0    (1 : 0)       góly: Dominik Beneš 2, Aneta Kociánová
1. tým    x    2. tým       0 : 5    (0 : 1)       góly: Dominik Beneš 2, Michael Hluchník 3

fotogalerie:

<< Zpět