Obrázek školy

30.04.2013 – Sdělení pro strávníky

V úterý 30. dubna se z důvodu přerušení elektrické energie ve školní jídelně nebude vařit. Celodenní strava bude zajištěna pouze pro děti v MŠ. Pro ostatní se obědy z výše uvedeného důvodu obědy vařit nebudou a jsou automaticky odhlášeni.

<< Zpět