Obrázek školy

31.01.2013 – Vydávání vysvědčení za 1. pololetí

Ve čtvrtek 31. ledna bude žákům vydáno pololetní vysvědčení. Žákům 1. stupně od 11 hodin, žákům 2. stupně od 12 hodin.

<< Zpět