22.12.2022 – Vánoční laťka

Vánoční čas s sebou přinesl další skvělý ročník Vánoční laťky. Letošní ročník se uskutečnil 22. prosince 2022.

Pravdou je, že v tomto roce bylo znatelně méně soutěžících. Nicméně o skvělé výkony a napínavý průběh soutěže nebyla nouze. Jak děvčata, tak kluci podávali maximální výkony. Mnozí ze soutěžících si během soutěže dosáhli na osobní rekord.

Oživením letošního roku bylo také zapojení pěti bývalých žáků naší školy, kteří si s velkou radostí a nasazením také (samozřejmě mimo pořadí soutěžících) zaskákali. Ostatně návštěv z řad našich bývalých žáků bylo při letošním ročníku Laťky vskutku požehnaně, což nás velmi těší 🙂

Tradičně také Vánoční laťku zahájily Zlatonky a společně se všemi žáky ZŠ si zazpívali vánoční písně a koledy.

Z děvčat se na 1. místě umístila Kateřina Komárková s výškou skoku 125 cm. Druhou příčku obsadila Anna Marie Steffková s výkonem 120 cm. Třetí pozici obsadila Tatiana Dubělčíková (120 cm, více pokusů než A. M. Steffková).

Chlapeckou část ovládl Tomáš Závěšický s výkonem 165 cm, těsně za ním se umístil s výkonem 160 cm Petr Halfar. Třetí pozici obsadil Matyáš Gřeš s výkonem 150 cm.

V disciplíně „Přeskoč sám sebe“ zvítězil – a získal tak vánočního kapra – Tomáš Závěšický.