Obrázek školy

20.05.2023 – Open School – vystoupení pro rodiče

V sobotu 20. 5. 2023 odpoledne jsme pro Vás – rodiče, prarodiče, sourozence a všechny přátele naší školy připravili veliké vystoupení, kterého se zúčastnili téměř všichni žáci naší ZŠ i děti z MŠ a předvedli Vám, co všechno dovedou 🙂

Své kulinářské umění však také předvedla spousta rodičů – na společný raut přinesli neskutečné množství dobrot! Poslední část dojídaly děti o velké přestávce v pondělí 🙂 Moc Vám všem děkujeme!

Velmi příjemně nás také překvapila neobvykle vysoká účast diváků. Přesto, že počasí ještě ráno vypadalo napínavě, krásně se vyčasilo a laskavé sluníčko podpořilo velice hřejivou atmosféru, která se nesla celým odpolednem.

Moc a moc děkujeme všem přátelům ze Spolku rodičů i všem paním učitelkám, kteří nám pomohli s organizací, obsluhou u občerstvení, přípravou a chystáním. Bylo toho mnoho, ale myslím, že si za uplynulou akci můžeme dát všichni velikou jedničku! Zvláštní pochvalu si zaslouží ještě pan učitel Jaromír Musila, který vše statečně „zadrátoval“ a nazvučil.

Níže si samozřejmě můžete vše připomenout prostřednictvím fotek a přes následující odkaz se můžete také dostat na „playlist“ všech vystupujících čísel na našem školním youtubovém účtu.

<< Zpět