Obrázek školy

15.06.2026 – Škola v přírodě – DEN PRVNÍ

Po příjezdu na Horský hotel Kyčerka jsme se ubytovali a prohlédli si, jak ten náš momentální „domeček“ vypadá. Po výborném obědě jsme v rámci odpoledního klidu namalovali „vývěsní štíty“ našich pokojíčků, abychom měli jasno, kdo kde bydlí.

Pak už se organizace našeho času ujala TAKODA a naše prima lektorky se s námi začaly seznamovat. Stanovili jsme si také „kodex“ našeho správného chování nejen po dobu pobytu na škole v přírodě.

Po večeři proběhla večerní aktivita, u které jsme museli trošku zapojit naše hlavičky. A pak už do pelíšků!

<< Zpět