13.02.2024 – Turnaj ve vybíjené – Liga sportu na Hlučínsku

V úterý 13. 2. 2024 se uskutečnil 1. ročník Turnaje ve vybíjené v rámci Ligy sportu na Hlučínsku.

Turnaje se účastnilo 21 týmů, které byly rozděleny do 5 skupin. Naše skupina v počtu 6 týmů soutěžila v Bolaticích a to ve složení Chuchelná, Bolatice, Bělá, Dolní Benešov, Štěpánkovice a Strahovice.

Naši školu reprezentovali žáci ze 3., 4. a 5. třídy ve složení: Borský Maxmilián, Kramářová Pavlína, Slottá Kristýna, Rolný Tadeáš, Veselý Ondřej, Bartošíková Elena, Holuschová Michaela, Jiříková Markéta, Oleják Alex, Polach Sebastian, Valigura Adam a Dang Thi Ha Vy.

Hrálo se vždy 2 x 7 minut s tím, že v poli bylo vždy 10 hráčů, z čehož musely být 3 dívky.

Naše škola se v turnaji umístila na 4. místě, což přineslo mírné zklamání z bramborové medaile. Nevadí, hlavy vzhůru a jdeme dál 🙂