Obrázek školy

Ozdravný pobyt „Od přírody k dětem“ – den DRUHÝ

Dnes jsme hned po snídani oslavili společně narozeniny našeho spolužáka Vojty.

Pak jsme si dali trošku “dali do těla” 🙂 Byli jsme totiž na celodenním výletě na Javorníčku. Zdolali jsme převýšení asi 250 m! Nahoře nás ale čekal překrásný výhled na okolní kopce a nádherně vybarvenou podzimní přírodu. Než jsme se dosyta pokochali výhledem, zahráli jsme si také hry a posilnili se obědovým balíčkem.

Cestou nahoru i dolů jsme se dověděli spoustu informací o problematice odpadů – třeba o tom, jak dlouho to trvá, než se v přírodě rozpadnou odpadky, které v ní lidé zahodí… A tak jsme se snažili přírodě trošku odlehčit sběrem odpadků v lese cestou zpět.

Po návratu na chatu jsme si odpočinuli, a protože jsme velmi rychle načerpali další energii, k večeru jsme si zase zahráli spoustu her.

Po vydatné večeři jsme si zahráli živé pexeso a vymýšleli projekt „Vejce“ 🙂

 

<< Zpět