Obrázek školy

Maškarní ples pro děti

V neděli 11. 2. 2018 se konal v Kulturním domě v Chuchelné každoroční Maškarní ples pro děti.

Letos nás zasáhla vlna chřipkové epidemie, což se samozřejmě podepsalo i na účasti návštěvníků na plese. Přišlo přibližně 50 dětí a s nimi samozřejmě také rodiče či prarodiče. Dětí nebylo mnoho, ale díky tomu měly více prostoru na tančení a soutěžení.

Program dětem přichystali opět klauni z Centra volného času v Kravařích. Občerstvení sladké i slané, kávu, čaj či nealko pro děti zajistily maminky ze Spolku rodičů při Základní škole v Chuchelné. Děkujeme také manželům Ostárkovým za realizaci hudební kulisy, všem sponzorům za dary do tomboly a všem aktivním rodičům za pomoc při organizaci „maškaráku“.

Umístění masek:

4. – 10. místo – Mumie, Vězeň a Šerif, Popelka, Mrtvá nevěsta, Kominík, Lego kluk a Kašpárek

3. místo – Chobotnička – Adam Stošek

2. místo – Bob a Bobek (Šimon Bernát, David Prasek) a Včelí medvídci (Gabriel Merička, Ema Ovadeková)

1. místo – Máša a medvěd (Matěj Nevřela a Emma Vitásková)

<< Zpět