Obrázek školy

Halloweenská párty

V pátek 9. 11. 2018 proběhla u nás ve škole Halloweenská párty. Vše organizovala 9. třída. Žáci měli krásné masky, o jídlo, hudbu, ani o zábavu nebyla nouze. Jako každoročně, tak i letos byla uspořádána stezka odvahy, která však netradičně probíhala uvnitř budovy. Žáci po skupinkách procházeli postupně stanoviště, která byla rozmístěna ve druhém patře školy a plnili různorodé úkoly. Sem tam na ně vybaflo i nějaké to strašidlo. Nejlépe plnila úkoly skupinka ,,Srašáci“). 

9. třída si tradičně připravila i plno soutěží jako například: židličky, praskání balonků, jedení donatů bez pomocí rukou a další. Každý výherce samozřejmě odměněn v podobě sladkosti a diplomu. 

A zde se můžete podívat na výsledky dalších soutěží:

1. místo za nejlepšího tanečníka vyhrál Kuba Štefek

1. místo za nejlepší masku získal Matěj Gross, 2. místo Marie Motyčková a 3. místo Andrea Štefková. Všem výhercům gratulujeme☺

Všem moc děkujeme za účast!!

<< Zpět