Obrázek školy

01.12.2015 – Florbalový turnaj 1. stupně v Bolaticích

V úterý 1. 12. 2015 nastoupili žáci pátého ročníku naší školy do turnaje ve florbale, který pořádal AŠSK. V turnaji se utkalo 5 účastníků a hrálo se systémem 1 x 12 min, 4 hráči + brankář s podmínkou účasti minimálně 2 dívek neustále na hřišti.

Florbal se na naší škole těší velké oblibě a jde vidět na dětech progres, který postupně dělají. V tomto turnaji byli vyrovnanými soupeři téměř všem, přestože zápas nakonec prohráli. Rozhodně jim ale nejde upřít nadšení a zápal pro hru, který je nejdůležitější 🙂

 

Výsledky našich utkání:

Štěpánkovice – Chuchelná     5:2

Bolatice – Chuchelná     4:3

Kobeřice – Chuchelná     3:1

Bohuslavice – Chuchelná     0:4

 

Celkové pořadí:

1. Štěpánkovice

2. Kobeřice

3. Bolatice

4. Chuchelná

5. Bohuslavice

<< Zpět