Obrázek školy

Coca-Cola cup

První říjnový den se chlapci naší školy zúčastnili kvalifikačního turnaje o postup do hlavní části soutěže ve velkém fotbale 10+1 nazvaný Coca-Cola cup. Turnaj se uskutečnil v krásném sportovním areálu v Píšti a naši chlapci nastoupili proti vrstevníkům z Kobeřic a Píště. Turnaj rozlosovaný na 3 týmy nese obrovskou nevýhodu v tom, že tým, který hraje 2 utkání po sobě, většinou „odejde“ fyzicky, což potkalo u naše kluky. Přesto, že předvedená hra neodpovídala výsledkům, zaslouží hoši pochvalu za snahu a chuť reprezentovat svou školu.

ZŠ Kobeřice   –   ZŠ Chuchelná     2:0   (1:0)

ZŠ Píšť   –   ZŠ Chuchelná     7:1   (3:0)

Branky:      1x Kamrád Petr

ZŠ Kobeřice   –   ZŠ Píšť     3:0   (0:0)

Z naší skupiny tedy postoupili do další fáze žáci základní školy Kobeřice, kterým takto blahopřejeme a přejeme hodně štěstí!

<< Zpět