Obrázek školy

Adaptační kurz 6. ročníku

Od pondělí 17. 9. do úterý 18. 9. 2018 se žáci 6. ročníku zúčastnili adaptačního kurzu v Areálu Dobré Pohody v Žimrovicích.

Cílem kurzu bylo, aby se žáci, jejich třídní učitelka Lucie Palyzová a paní asistentka Lenka Kašná lépe poznali a usnadnili si tak začátky v novém kolektivu.

Celý kurz byl nabitý mnoha aktivitami. V těchto aktivitách měli žáci za úkol například zjistit co nejvíce informací o svém novém spolužákovi nebo také o paní učitelce. Vyzkoušeli si, nakolik svým novým spolužákům důvěřují. Žáci si také zkusili, jaké to je, uvařit na ohni gulášovou polévku, přičemž suroviny na její výrobu si museli nejprve podle indicií najít. Pondělní večer u ohně všem zpříjemnila paní učitelka Musilová, se kterou jsme si mohli u kytary zazpívat známé písničky.

<< Zpět